Amica, kolorowe stołówki

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !

Nasza szkoła została zgłoszona do akcji „ KOLOROWE STOŁÓWKI AMICA”. Celem akcji jest wyłonienie szkół, posiadających własne stołówki/jadalnie, w których przeprowadzona zostanie ich renowacja.

Wyłonienie szkół nastąpi w drodze zbierania głosów na zasadach opisanych w „ Regulaminie akcji

„ KOLOROWE STOŁÓWKI AMICA”. Akcja prowadzona jest od 1.03.2021 r. do 15.05.2021 r.

1. Głos na szkołę oddaje się za pośrednictwem strony internetowej www.kolorowestolowki.amica.pl

2. W jednym dniu przypadającym w okresie prowadzenia akcji, jeden uczestnik może oddać jeden głos na swoją szkołę.
  3. Uczestnik, który w okresie prowadzenia Akcji dokona zakupu dużego sprzętu AGD marki AMICA (spośród następujących kategorii: piekarniki, kuchnie, płyty, okapy, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, pralki, suszarki, lodówki, chłodziarki do wina, szuflady grzejne) oraz w okresie trwania Akcji zgłosi powyższy zakup za pośrednictwem portalu Moja Amica, uzyska możliwość oddania głosu uprzywilejowanego odpowiadającego 25 głosom zwykłym za każdy zgłoszony i pozytywnie zweryfikowany sprzęt. Ilość zgłoszonych sprzętów przez jednego Uczestnika jest nieograniczona. Każdy kolejny pozytywnie zweryfikowany sprzęt zwiększa uprzywilejowany głos o kolejne 25 głosów. O pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zostanie niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres Uczestnika.
  4. Szkoła zostanie zakwalifikowana do jednej z kategorii ( SP 12 – kategoria III szkoły małe – 150 i mniej uczniów). Dla każdej kategorii będzie prowadzony odrębny ranking, w którym kolejność uzależniona będzie od liczby oddanych głosów na szkołę.
  5. Proszę o zapoznanie się z regulaminem akcji.
    Zachęcam DO ODDANIA GŁOSU NA NASZĄ SZKOŁĘ ! My też chcemy aby nasza stołówka była kolorowa i nowoczesna !
    Razem możemy zrealizować nasze marzenie!